Продавець Remedium - Ваше здоров'я та краса! розвиває свій бізнес на Prom.ua 4 роки.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
3420 відгуків

ШВИДКЕ ОДУЖАННЯ: ЯК ПРИБРАТИ ПРИЧИНИ ХВОРОБИ

ШВИДКЕ ОДУЖАННЯ: ЯК ПРИБРАТИ ПРИЧИНИ ХВОРОБИ

Про те, що в основі захворювань лежить поведінка людини, відомо давно, але люди не поспішають перевірити це знання, зробивши його відкритим, зрозумілим. Коли така інформація, як та, що викладена нижче, попадається нам на очі, ми найчастіше від неї закриваємося, робимо витіснення. Чому? Якщо це правда, то дуже багато чого доведеться переглядати, змінювати, а це велика робота. Простіше вважати це неправдою, чиїмись казками або гіпотезами. Читаючи далі, постежите, як буде реагувати вашу підсвідомість.

В основі виникнення хвороб лежать порушення природних законів. Коли люди виявляються тісно пов'язані сімейними узами, умовами життя в одній квартирі, спільними грошима, то їм стає складніше стримувати негативні емоції, які накопичуються з-за принциповість, егоїзму, різниці у вихованні і просто - в бажаннях.

Накопичення зарядів негативних емоцій призводить до посилення проявів критики, роздратування, презирства, гніву, злості, гордині, а це майже відразу переходить в порушення природних законів.

Коли можна піти від спілкування, не перетинатися з кимось, то встигаєш контролювати напругу і не порушувати закони, а якщо ми пов'язані ситуацією надовго, то негатив весь час проявляється.

 

КРИТИКА

Зазвичай всі ангіни, бронхіти, запалення легень, а також застуди і нежиті пов'язані з критикою, і часто - з критикою домашніх. Відбувається наступне: дружина попросила чоловіка закривати двері, щоб кішка не втекла, він закрив, а в інший раз забув, кішка втекла, і хоча повернулася, дружина почала його засуджувати, у неї тепер накопичується ком: тут кішка, вчора сміття не виніс, сьогодні - по килиму в черевиках, завтра ще щось.⚡

Коли він знову щось робить, що їй здається неправильним, вона починає його засуджувати, критикувати, тобто енергія певного заряду, яка накопичилася в поле дружини, активізується і вихлюпується на чоловіка. Ми зросли, ми до цього звикли, для нас у цьому немає нічого дивного, але і в наших хворобах ми теж виросли...

Якщо чоловік не образиться всередині на її поведінку, простить з любові або взагалі вважає таку поведінку нормальною (як у мами було), то дружина не захворіє. А ось якщо він западе на цьому, обуриться, образиться, виставить претензію, то у неї почнеться ангіна, бронхіт або щось в цьому роді. Але вона не буде думати про існування таких зв'язків - у неї навіть поняття такого немає, оскільки ці знання були приховані від людей останні кілька тисячоліть. Вона побіжить за таблетками або зляже з температурою.

Тут-то і чоловік її пошкодує, частково відтягнувши від її горлової чакри свою енергію обурення, і діти пошкодують, і таблетки допоможуть, вона видужає, і життя піде своєю чергою, наша сучасна життя. Так само буде вболівати він, коли почне критикувати її, або своїх дітей, або своїх батьків. Так само, в невіданні, будуть жити діти, засуджуючи когось, вболіваючи і думаючи, що вони просто застудилися.

ПЕРЕВЕРНУТЕ НЕВДОВОЛЕННЯ

У мами - аритмія, а як їй не бути? Коли жінка з роботи приходить в хорошому настрої, з дітьми і чоловіком ласкава, а коли в поганому, то бурчить і зривається. Домашні не роблять щось по-іншому, а вона їх почуття смикає туди-сюди. Природно, чоловік і діти напружуються з-за її несправедливого поводження. Їх енергія невдоволення входить в її серцеву чакру і збиває їй ритм роботи серця. Це точний перевертиш. Так людині повертається на фізичному рівні те, що він робить іншим на психологічному.

 

Раніше про це і в таємних книгах не писали, а передавали тільки з вуст в уста, і тільки в середовищі присвячених. Настав час вчити людей всім цим законам, і тепер розкриється те, що було приховано багато тисячоліть. Доведеться переробляти все: етикет, норми спілкування в родині, на роботі, скрізь.

Нічого не порушувати легко в печері, в лісі, а в тісних відносинах це неможливо навіть для дуже просунутих людей. Їм все одно доводиться шукати, де вони щось порушили, і усувати наслідки. Зауважте, йдеться не про порушення загальноприйнятої етики, норм моралі чи законів місцевого соціуму. Мова йде про природних законах, а сучасні люди навіть не знають що це таке.

Отже, ЯК ЖЕ ЗНЯТИ ПРИЧИНУ ХВОРОБИ? Наприклад, прибрати ту ж критику, щоб ангіна зникла до ранку.

  1. Усвідомити, тобто відчути в собі виникнення емоційної реакції, яка породжує критику.
  2. Уявити себе і чоловіка в таких же ситуаціях з кішкою, сміттям і т. д. Тепер реакція повинна бути зовсім іншою. Реакція дружини випливає з її сприйняття світу, значить, і воно повинно бути в даній точці змінено. Ці нові сприйняття і поведінку закладаються в підсвідомість багаторазовим відтворенням ситуації в розумі. Тепер дружина або взагалі мовчить, або сама за всім стежить, або ввічливо каже, що милий повинен змінитися, інакше вона подасть на розлучення. Як вона буде діяти, це її справа, але від критики вона повністю відрікається, а замість неї закладає інше сприйняття та інші форми поведінки.

  3. Подумки уявити обличчя чоловіка, щиро подякувати йому за науку, тобто за те, що він навчив не критикувати, показати йому, що відпрацювала цей закон, що заклала у підсвідомість нові програми замість старих.

  4. Вибачитися за порушення по відношенню до нього і далі вимовити (всі подумки і щиро) : Я забираю всі свої енергії і повертаю тобі твої. Це прискорює одужання, оскільки з горлової чакри жінки відразу знімається енергія невдоволення чоловіка її критикою.

    Точно за такою ж схемою знімаються всі інші причини хвороб. Головне, щоб людина гарненько подумав і знайшов, що він порушив і по відношенню до кого.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner