Продавець Remedium - Ваше здоров'я та краса! розвиває свій бізнес на Prom.ua 4 роки.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
3427 відгуків

ЯКІ СНИ НАМ СНЯТЬСЯ

ЯКІ СНИ НАМ СНЯТЬСЯ

Незважаючи на все розмаїття творів мистецтва, чи йдеться про книгах, фільмах, полотнах художників, вважається, що існує тільки 36 сюжетів світового мистецтва - досі нікому не вдалося придумати 37-й... Те ж стосується і сновидінь. Світ снів, які ми бачимо кожну ніч, не має меж, і все ж більшість з них - лише
варіації на тему. Як і сюжетів, видів снів не так вже й багато. Поговоримо про найпоширеніші з них.

ФІЗІОЛОГІЧНІ СНИ

Зміст цих снів визначається зовнішніми умовами, в яких знаходиться сплячий. Наприклад, відчуття холоду може стати причиною появи в сновидіннях снігу, почуття спраги і голоду також можуть бути причинами виникнення відповідних снів. До цієї ж категорії відносяться і еротичні сновидіння, що виникають, як правило, в періоди придушення сексуальної активності або утримання.

ПОВСЯКДЕННІ СНИ

Це сни про те, що з людиною відбувається кожен день. Вони погано або ж нечітко запам'ятовуються. В основному такі сни не мають якогось фатального характеру та вказують на нашу активність або пасивність, зайнятість або переживання.

ФАКТИЧНІ СНИ

Такі сни здебільшого звичайні спогади, повторне переживання вже трапилися з нами подій. Як правило, вони пов'язані з впливом об'єктів навколишнього світу, підсвідомо сприймаються людиною під час сну. Це можуть бути цокання годинника, шум за вікном, звук відкривання дверей. Як правило, такі сни не несуть ніякого смислового навантаження, якщо не відносяться до категорії повторюються.

КОМПЕНСАЦІЙНІ СНИ

Вони дозволяють людині пережити свій життєвий досвід, щоб вирішити подібну проблему, вже виникала в його житті. Людина експериментує, розробляючи різні варіанти її вирішення. Також такі сни допомагають нам усвідомити, до чого ми свідомо прагнемо в житті, але підсвідомо ми пригнічуємо власні бажання, так як вважаємо їх нездійсненними або неетичними.

ПОВТОРЮВАНІ СНИ

Якщо сон починає повторюватися досить часто, це явне вказівку на деяку невирішену проблему. Підсвідомість раз за разом намагається підштовхнути нас, спрямувати сили свідомості на її рішення.

СНИ З ПРОДОВЖЕННЯМ

У тому випадку, якщо людині сняться сни з продовженням, їх слід тлумачити як один сон. В цілому, за своїм характером сни з продовженням дуже схожі з повторюваних снів.

ВІЩІ СНИ, АБО СНИ ПРО МАЙБУТНЄ

В большинстве случаев подобные сны предупреждают о неблагоприятных для сновидца ситуациях, и лишь изредка в них содержится информация, предвещающая что-либо позитивное. Ход событий большинства вещих снов изменить очень сложно, но можно изменить свое отношение к предстоящему. Вещие сны приходят во второй половине сна, когда тело и сознание уже отдохнули. Не относятся к вещим сны, в которых человек заново переживаете события прошлого.

СНЫ-ВИЗИТЫ

Це сновидіння, в яких відбувається взаємодія з померлими родичами або емоційно значущими людьми минулого. Зазвичай такі сни несуть важливі послання.

СНИ ЯСНОСТІ

Це особливий стан, який виникає в результаті духовної практики. Коли стан усвідомленості не переривається різними отвлечениями і стає безперервним, на зміну сновидінь з образами приходить переживання ясного світла, суть якого описати вкрай складно.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner