Продавець Remedium - Ваше здоров'я та краса! розвиває свій бізнес на Prom.ua 4 роки.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
3427 відгуків

ЕФЕКТИВНІ СПОСОБИ ЗАПАМ'ЯТАТИ ВСІ

ЕФЕКТИВНІ СПОСОБИ ЗАПАМ'ЯТАТИ ВСІ

Визначайте головне і повторюйте стільки, скільки потрібно.

Дослідники довели, що коли людині важко, його навчання найбільш ефективно. Все відбувається як у спортзалі: найкращі результати досягаються, коли ви займаєтеся на межі власних можливостей.
Дуже багато зізнаються, що їх лякають товсті книги і підручники. Тому, щоб запам'ятати інформацію, треба виділяти з тексту тільки найголовніше і запам'ятовувати факти. Для більше ефективного запам'ятовування постійно повторюйте основні тези. Спробуйте використовувати стікери. Розвісьте їх у квартирі, так повторення буде ненав'язливим і регулярним.

Будьте уважні і не читайте побіжно.

Швидке читання не дасть потрібного результату. Буває і так, що інформація здається дуже простий, тому ми думаємо, що легко її запам'ятаємо. Однак це відчуття оманливе. Для прикладу: ваш виліт авіарейсом з терміналу С22. Ви дивіться на табло побіжно і думаєте, що це дуже просто. Далі, йдучи по аеропорту, відволікаєтеся по дорозі на телефон і раптом розумієте, що не пам'ятаєте, звідки саме вилітає ваш літак. Так сталося через те, що подивившись на табло, ви не концентрувалися. Тому для успішного запам'ятовування, потрібно якісно обробляти навіть дуже просту інформацію. Побачивши інформацію на моніторі, потрібно було запитати себе: "Звідки я лечу?" і дати відповідь. У цьому випадку, відповідь збунтувався б у пам'яті.

Промовляйте вголос.

Один з кращих способів запам'ятати щось сказати інформацію вголос. Канадський професор психології Колін Маклауд в ході експерименту довів, що кращий спосіб запам'ятати інформацію вимовити її вголос. Він висунув теорію, що якщо інформацію не тільки почули, але й проговорили, вона відкладеться в довгостроковій пам'яті. В експерименті професора взяли участь 4 групи людей. Їм були запропоновані різні способи засвоєння тексту. Перша група читала про себе, друга - вголос, третя група прослуховувала запис своїх голосів, четвертої були пропозицію запису чужих голосів, начитывающих текст. Дослідження показало, що найбільше інформації запам'ятала група, що читає вголос. На другому місці - група, яка слухає запису власного голосу, читають за себе запам'ятали найменше інформації.

Використовуйте спосіб відкидання слів.

Так, необхідний матеріал пишеться вручну, з відкиданням деяких слів (залишати потрібно тільки першу букву). Потім спробуйте читати текст, відновлюючи пропущені моменти по пам'яті. Існують навіть спеціальні програми, які після завантаження тексту перекривають частини слів. Такий спосіб особливо виручає при заучуванні віршів.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner