Продавець Remedium - Ваше здоров'я та краса! розвиває свій бізнес на Prom.ua 3 роки.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
3412 відгуків

ГРОШІ ТА ЗДОРОВ'Я

ГРОШІ ТА ЗДОРОВ'Я

Багато людей сьогодні просто засліплені бажанням заробляти все більше і більше. Але таке бажання незрівнянно зі здоров'ям. Це все одно, що бажання більше і більше переїдати.

Більше не значить добре. Питання просте: ви хочете бути здоровим чи хочете бути хворим? Звичайно, на 100% здорової людини в нашому світі знайти практично неможливо. Що впливає на здоров'я людини? Генетика на 10%, екологія на 20%, медицина максимум на 10%. Решта 60% - це чинники, на які може вплинути тільки сама людина. Чим далі він іде від помилкових цілей, від ілюзій, тим більше покращує стан свого організму. Людина, яка здатна досягти психологічного і фізичного благополуччя за рахунок зміни своєї поведінки, соціального оточення, автоматично буде перебувати в стані достатку. Звичайно, це зовсім не означає, що на нього проллється золотий дощ або впасти з неба валізу з грошима. Як правило, дуже глибокі ілюзії лежать на шляху людини до благополуччя і добробуту. Усувати ілюзії і самообман, на 100% виконувати свою роботу необхідні фактори для розвитку людини, її здоров'я і достатку.

На самом деле не важно, есть у человека деньги или нет, имеет значение лишь то, гармонизирована ли его жизнь, как он себя чувствует в целом. Если человек чувствует себя счастливым, значит у него все в порядке и не нужно ему ничего навязывать. Если же человек хоть в чем-то несчастен, это говорит о том, что у него есть в жизни искажения. Соответственно, их нужно как можно быстрее найти и восстановить честность при передаче информации. Что для этого нужно сделать?

Для начала нужно твердо принять решение, что для вас это высшая цель в жизни, высшая ценность. Поки ви будете дурити себе у своїх цінностях, ви ніколи не зможете вийти за межі спотворень. Людина повинна розуміти, яке значення має для нього здоров'я, повинен хотіти бути здоровим. І розуміти, що спотворення самі по собі пов'язані зі здоров'ям. Як тільки людина це усвідомлює, для нього чесність стає критерієм, яким він починає керуватися в кожній дії. І тоді ці спотворення автоматично самі по собі починають виявлятися, виникають труднощі, проблеми, в яких проявляється те, в чому раніше були допущені неточності в передачі інформації. Це перше.

А друге практикувати мовчання і спокій. Накопичуючи досвід стану глибокого спокою і задоволеності, людина балансує свої статки і чітко визначає, що є його справжньою метою, а що спотворенням. Все, що заважає нам перебувати у стані задоволеності, всі думки і образи з минулого, які не мають відношення до того реального моменту, в якому ми перебуваємо в спокої, є спотвореннями. І від них треба позбавлятися.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner