Продавець Remedium - Ваше здоров'я та краса! розвиває свій бізнес на Prom.ua 3 роки.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
3415 відгуків

ПСИХОСОМАТИКА АЛЕРГІЇ

ПСИХОСОМАТИКА АЛЕРГІЇ

При алергії людський організм починає активно продукувати гістаміну. Це особливі медіатори алергічних реакцій, найчастіше активізуються при критичних процесах в організмі, які загрожують його нормальної життєдіяльності, і швидко провокують певні дії для порятунку життєдіяльності організму.

А також до цього процесу підключається активну виділеного адреналіну в кров. Як видно, запускається процес «войовничого» стану, який під впливом адреналіну забезпечує людині можливість протистояти вторгненню алергенів.

Выходит, аллергия не что иное, как процесс запуска в организме «войны» против определенного противника – аллергена. Но это еще не все, проблема в том, что этот процесс направляется не на физический элемент окружающей действительности, а на определенную модель поведения, проявления которых вызывает аллерген.

Как правило, для личности вызванная модель поведения неприемлема, несвойственная и даже враждебная. Таким образом, вместо активных внешних действий вся агрессия подавляется внутри себя.

Зазвичай те, що не приймає людей у зовнішньому світі, є його особистою проекцією. Тобто він не приймає цього в самому собі. Таким чином індивідуум підсвідомо уникає певних алергенів, щоб не викликати в собі таку ж неприйнятну для себе форму поведінки.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner