Продавець Remedium - Ваше здоров'я та краса! розвиває свій бізнес на Prom.ua 4 роки.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
3627 відгуків

ЧОМУ НАМ ВАЖКО ПРОКИДАТИСЯ ВРАНЦІ?

ЧОМУ НАМ ВАЖКО ПРОКИДАТИСЯ ВРАНЦІ?

1. Вашому організму недостатньо того часу, який Ви виділяєте на сон.

Чоловікам для відновлення сил та енергії необхідно приблизно 8 годин сну.
Жінкам та дітям – не менше 9 годин.

 

2. Ви переїдаєте.

Якщо у Вашому раціоні була важка, смажена їжа, багата вуглеводами, або алкоголь, тоорганизму просто не хватиловремени на відпочинок — він всюночь переварював Ваш вечеря.

 

3. Ви не дотримуєтесь режим дня.
Важкі умови роботи та ненормований графік змушують поповнювати запаси енергії денним сном. В результаті чого, вночі організм уже не здатний заснути і повноцінно відновити сили.


4. Ви пізно лягаєте.  

Найбільш цінним і сприятливим для розслаблення організму є період з 21:00 до 00:00. Тому якщо Ви лягли після півночі, легкого підйому не чекайте.

 

5. Психічні та психологічні фактори.

Найбільш поширеним є депресія.

 

6. Недисциплінованість.

Продзвенів будильник, що робите ви? – правильно, в кращому разі Ви його вимикаєте або переставляєте на п'ять хвилин пізніше, в гіршому просто вимикаєте і просыпаете все на світі. Справа в тому, що організму легше прокидатися поверхневої фази сну. А відключення будильника може перевести його у фазу глибокого сну, з якої дуже важко вийти.

 

7. Ви перенапрягаетесь.

Стреси і перенапруження протягом дня не залишаються бесследными і вночі. Ми не можемо заспокоїтися і повноцінно розслабитися, прокручуючи різні ситуації. Необхідно вміти
абстрагуватися від проблем.

 

8. Ви приймаєте фармакологічні препарати.
Обезбалюющие, протиалергічні, антидепресанти — всі препарати цих груп негативно впливають на якість сну, в результаті чого, організму важко включатися в роботу вранці.

 

9. Вам не комфортно.

Занадто жорстка або занадто м'яка постіль, незручна подушка, неприємне на дотик, постільна білизна, недостатня вологість повітря — все це негативно впливає на ваш сон.

10. Недотримання гігієни сну.
Перед сном Ви випили кави, подивилися фільм до глибокої ночі, ще й смартфон не випускали з рук - типовий приклад грубого порушення
гігієни сну. При цьому всі ми прекрасно знаємо, що цього робити не можна і свідомо забираємо в себе можливість нормально поспати.

11. Ви страждаєте апное.

Простіше кажучи, Ви хропете. Затримки дихання і ненормовані постачання кисню по організму, порушують структуру сну. В результаті, спостерігається не тільки сонливість, погіршення пам'яті, перманентна втому і утрудненість розумових процесів.

12. Синдром неспокійних ніг.
Оніміння, набряк та судоми ніг, змушують постійно шукати зручне положення і ворочатися в ліжку. І як наслідок це впливає на процес засипання.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner