ПРИГНІЧУЮЧИ ЗЛІСТЬ
Злість – емоція, в якій може бути багато енергії. Вона, як і страх, може бути сигналом про небезпеку, про порушення психологічних або фізичних кордонів людини. Коли людина придушує цю масу енергії, він внутрішньо стає схожий на киплячий чайник, у якого може зірвати кришку в будь-який момент. Коли цей момент станеться – ніхто не знає. Причому пригнічується злість в одній ситуації, а може прорватися в несподіваних обставинах, від самого теплого слова або дії.
Значит, всегда нужно стараться говорить о своей злости тому человеку, на которого у вас возникает подобная реакция. Если Вы не скажете о своем чувстве, то человек продолжит делать так же, как раньше, - он просто не будет знать, что его поведение дискомфортно для вас. Рано или поздно вы либо взорветесь из-за какой-то мелочи, либо получите более серьезные последствия – боль, недомогания, заболевание.
Люди емоційні, і наші емоції змінюються в залежності від ситуації. Живе завжди відчуває, мертве – ні. Коли почуття «Вимикаються», людина стає "холодним".
Таких людей навколо багато. Вони бояться проявляти свої почуття, бояться бути відкинутими.
Щоб зняти скутості, «блоки» в прояві почуттів, спробуйте поговорити хоча б з самим собою. Промовте вголос: «Я дуже боюся». Потім задайте собі питання: «А чого я боюся?» Постарайтеся знайти саму суть того, чого Ви боїтеся. Може бути, для цього вам знадобиться повторити питання кілька разів. Але як тільки ви нащупаете суть, напруга піде.
Можна випити склянку води, зробити масаж, прийняти теплий душ, сходити в сауну або лазню. Якщо не вдається вирішити питання простими методами, тоді може допомогти
психотерапія, кінезіологіческая корекція.