Продавець Remedium - Ваше здоров'я та краса! розвиває свій бізнес на Prom.ua 3 роки.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
3412 відгуків

Про що говорить жовтий колір

Про що говорить жовтий колір

Психологи стверджують, що жовтий колір — найкращий колір спектру, він вселяє оптимізм і радість. Асоціація з сонцем наділяє жовтий особливою аурою, означає мудрість, інтелект, уяву, схильність до спонтанності.


Жовтий колір миттєво реєструється мозком, стимулюючи його роботу і нервову систему. Висока ступінь видимості жовтого кольору сприяє швидкому, чіткому мисленню.

Жовтий колір стимулює ясне мислення. Чорні знаки на жовтому фоні — найбільш помітна колірна комбінація в поліграфії.

Жовтий колір активізує інші кольори, роблячи гарячі гами сяючими иоживляя прохолодні кольору.


Велика кількість жовтого може втомити. Його приглушені тони розташовують до спілкування, а золотисті пов'язані з уявленням про багатство.
Помічено, що жовтий колір зміцнює центральну нервову систему, сприяє бажанню виговоритися, що полегшує душу і позбавляє від нав'язливих думок.

 

ЖОВТИЙ підвищує концентрацію уваги, поліпшує настрій і пам'ять. Його вплив дуже благотворно при порушеннях роботи печінки.

Желтый цвет воздействует на солнечное сплетение, которое связано с печенью, желчным пузырем, селезенкой и желудком. Таким образом, область желтого цвета распространяется на весь пищеварительный тракт. Он полезен для кожи и нервной системы, улучшает зрение.

Желтый цвет является замечательным «санитаром». Он настраивает и очищает от токсинов весь организм, помогает избавиться от запоров, контролирует вес, так как способствует движению телесных жидкостей, например, стимулирует выделение желудочного сока, необходимого для пищеварения, управляет потоотделением, избавляет от отечности. 

Жовтий колір надає жвавість розуму, допомагає швидко засвоювати інформацію, сприяє ясності й точності думки, будить допитливість. З допомогою енергії жовтого Кольору можна подолати всі труднощі і використовувати всі можливості. Це колір енергійних людей.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner