Продавець Remedium - Ваше здоров'я та краса! розвиває свій бізнес на Prom.ua 3 роки.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
3412 відгуків

Бета-глюкан

Бета-глюкан

Бета-глюкан – полісахарид природного походження з довгою ланцюжком, структурного ланки глюкози. Біологічно активна речовина, що впливає на організм в цілому. Позитивно впливає на здоров'я людини. Міститься у водоростях, злакових рослинах, грибах, бактеріях, дріжджах. Одна з активних форм бета-глюкану знаходиться у вівсі.

Застосовується в медицині, косметології та харчової промисловості. Виконує важливі функції організму. Добре розчиняється у воді, швидко засвоюється. Має імуномодулюючі, інфекційними, антидіабетичними властивостями. Впливає на рівень холестерину в крові. Захищає організм від проникнення патогенних вірусів і мікроорганізмів. Полімери глюкози, складової частини бета-глюкану активізують ріст пробіотичних видів бактерій. Покращують склад ліпідів у крові.

Джерела та способи отримання бета-глюкану

1. Гриби.

Для отримання бета-глюкану з грибів, використовую гливи звичайні. Висушують при високих температурах. Подрібнюють кілька разів і обробляють етанолом при 70 градусах. Процес відбувається протягом 4 годин, щоб витягнути ліпіди і мікроорганізми. З допомогою цього, поліпшується проникність клітинних стінок грибів. Одержані сухі екстракти перетирають в порошок і зберігають при кімнатній температурі.

2. Овес.

Для отримання бета-глюкану з вівса застосовують ферментативний, кислотний, лужний гідроліз білків і крохмалю. Після поділяють на тверду і рідку фазу, шляхом фільтрування, ультрафільтрацією і центрифугуванням. Бета-глюкан в рідкій фазі розчиняється і висушується. Бета-глюкану в вівсі міститься 5%, а у висівках 20%-40%.

3. Дріжджі.

Бета-глюкан виводять з дріжджів шляхом фізичного впливу. Руйнують клітини з допомогою ультразвуку. Після обробляють ферментами і лугом для видалення зайвих з'єднань. Промивають дистильованою водою і центрифугують. Видаляють манан, білок і залишок висушують.

Вплив бета-глюкану на імунну систему

Корисною властивістю бета-глюкану є зміцнення імунної системи. Захисні функції оберігають організм від негативного впливу вірусів, інфекцій і паразитів. Порушення роботи імунної системи призводять до розвитку хронічних захворювань. Для підтримання нормальної життєдіяльності організму необхідно стимулювати захисні здібності. Бета-глюкан - імуномодулятор поліпшує біологічну реакцію організму. Дія проявляється в підвищенні функціональності макрофагів і лімфоцитів. Прискорює ріст і активує імунокомпетентні клітини, продовжуючи їх життєдіяльність. Бета-глюкан не утворюються самостійно в організмі. Потрібно надходження з продуктами харчування або харчовими добавками. Використовують в якості профілактичного або допоміжного засобу при боротьбі із захворюваннями.

Вплив бета-глюканів на імунітет:

1. Збільшує рівень імуноглобуліну. Речовина покриває і захищає слизові оболонки тіла. Такі як: дихальні шляхи, носові отвори, кишечник, піхву, канал сечовипускання.

2. Стимулює макрофаги.

Це лейкоцити, які містяться в слизових оболонках. Макрофаги виконують дві дії: поглинають клітинний сміття, шкідливі мікроорганізми, чужорідні частинки. Аналізують загрози для імунної системи. У разі необхідності направляють хімічні сигнали до лейкоцитам, щоб викликати захисну реакцію.

3.Активує моноцити, які циркулюють в кровотоці. Виконують такі ж функції, як і макрофаги. Задіяні у запуску імунних реакцій.

4.Покращують роботу нейтрофілів.

Клітини борються зі шкідливими бактеріями, злоякісними утвореннями і мертвими частинками. Запобігають розвиток бактеріальних інфекцій.

5.Стимулює природні клітини вбивці.

Клітини швидко реагують на віруси та інфекції. Здатні розпізнавати стресові клітини і відсутність антитіл, що дозволяє прискорити імунну реакцію.

6. Покращує вироблення імуноцитів у кров.

Бета-глюкан в боротьбі з онкологічними захворюваннями

Розвиток злоякісних пухлин призводить до надмірної роботі імунної системи. Бета-глюкан активують вроджені антитіла, клітини, макрофаги, щоб отримати зворотний імунну відповідь. Викликають сильну реакцію організму і зміцнюють імунні клітини. Зменшують розвиток і надають руйнівну дію на злоякісні пухлини. Бета-глюкан використовують в якості терапії, профілактики ракових захворювань. Рекомендовано щодня приймати у вигляді харчової добавки.

1. Бета-глюкан пригнічує негативні наслідки хіміотерапій і препаратів. Усуває нудоту і головний біль.

2. Уповільнює розвиток метастазів раку легенів.

3. Покращує стан здоров'я.

4. Регулює ген спадковості раку молочної залози.

5. Підтримує нормальну роботу імунних функцій при лікуванні онкологічних захворювань.

Вплив на організм

1. Пригнічує негативний вплив стресів, надмірного фізичного навантаження на імунну систему.

2. Профілактика порушень і захворювань печінки, цирозу, гепатиту, жирової дистрофії.

3. Ефективно бореться із збудниками алергій.

4. Володіє антиоксидантними властивостями.

5. Бореться з хронічною втомою.

6. Покращує засвоєння корисних елементів в кишечнику.

7. Ефективний при лікуванні грипу і простудних захворювань.

8. Підвищує стійкість організму до шкідливих мікроорганізмів.

9. Прискорює виведення глюкози через клітини організму.

10. Запобігає появі септичного шоку, алергічного риніту.

11. Нормалізує кількість жирних кислот у крові.

Бета-глюкан, що знижує рівень шкідливого холестерину

Бета-глюкан розчинна клітковина, що міститься у вівсі і ячмені. Знижує рівень холестерину і ризик виникнення судинних захворювань. Бета-глюкан розчиняється в кишечнику, перетворюючись у щільний гель. З'єднується з ненасиченими жирами і шкідливим холестерином, запобігаючи всмоктування. Після виводяться природним шляхом. Бета-глюкан збільшує в'язкість вмісту кишечника. Зменшує всмоктування жовчних солей. Підвищує секрецію жовчних кислот печінкою за рахунок холестерину. Виводить шкідливі токсини, вільні вуглеводи. Організму доводиться заповнювати запаси із залишків холестерину, що призводить до зниження.

Бета-глюкан покращує загоєння ран і покращує стан шкіри

1. Позитивно впливають на біосинтез колагену і еластину при загоєнні ран.

2. Корисний людям з цукровим діабетом. Організм яких, часто піддається інфекцій, виникнення виразок і тривалого відновлення.

3. Має ранозагоювальну дію.

4. Зволожує, зменшує чутливість і запалення шкірних покривів.

5. Запобігає розвиток інфекційного процесу в ранах.

6. Завдяки антиоксидантним властивостям, зменшує негативний вплив ультрафіолету на шкіру.

7. Стимулирет макрофаги для знищення грибків, мертвих клітин, жирових пробок на верхньому шарі шкірних покривів. Сприяючи вирівнюванню і очищенню дерми.

8. Прискорює відновлення клітин і живить, за рахунок зміцнення капілярів.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner